Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve www.ardin.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir. Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen,konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce size ne gibi bilgiler verildiğini ve bunların ne amaçla verildiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

www.ardin.com.tr sitesi, Ardin A.Ş'ye aittir ve onun tarafından işletilmektedir. İçerikler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu sitenin içeriği bilgi verme amacına yönelik şirket ve ürünlerinin tanıtımını yapmaktır.

   Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret vb. fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. www.ardin.com.tr'de yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini www.ardin.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

    E-posta listesi üyelerine sitemiz tarafından düzenli olarak yollanan elektronik postaların tüm içerik hakları www.ardin.com.tr'ye aittir ve yalnızca gönderildiği birey tarafından kişisel bilgilenme amaçlı kullanılabilir.  Bu bilgiler hiç bir şekilde değiştirilemez, kopyalanamaz ve kullanılamaz.

   www.ardin.com.tr, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. www.ardin.com.tr , bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. www.ardin.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle www.ardin.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

 Ardin.com.tr her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir yasal, idari ya da hükümet isteğine yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar.

www.ardin.com.tr, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

www.ardin.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:

-Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmayız ve açıklamayız.

-Bilgisayarınızın Web tarayıcı yazılımının (browser) dosyalarının içine 'cookie' adında bir metin dosyası yerleştirebiliriz. Cookie'nin kendisi, hakkınızda Kişisel Bilgi içermese de, www.ardin.com.tr'yi tarafınızdan nasıl kullanıldığı hakkında bilgilerle, www.ardin.com.tr'ye bilerek ve özellikle verdiğiniz bilgilerin, www.ardin.com.tr tarafından ilişkilendirilmesini olanaklı kılar.

Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen info@ardin.com.tr adresine sorununuzu elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Son olarak eğer sizin ardin.com.tr'yi daha zenginleştirebileceğini düşündüğünüz noktalar olursa lütfen bunları bizimle paylaşın.

Lütfen herhangi bir soru yada sorununuzu bize bildirin: info@ardin.com.tr

   
 

+ Sitemiz yenilendi!

 
 

+ Plastik grubuna yeni ürünler eklendi.

 
 

+ Karton tabak'larda indirim.

 
 

+ Yeni kampanyalarımız.

 
 

Mikrofiber Temizlik Bezleri

 

Klima Temizleyici

 

Prodem Kimya

 

Kalite Belgesi Sertifikalarımız?

 
 

Güngören Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Kayısı Sokak No:33 Taşdelen - Ümraniye / İST

 

TEL: 0555 646 51 00

 
  Copyright © 2004-2011 ARDİN Her hakkı saklıdır.   Gizlilik Politikası